Yeni medya, dijital dönüşüm, tasarım odaklı düşünme, pazarlama, psikoloji üzerine bolca okuyup faydalı olduğunu düşündüğüm kaynakları ve düşüncelerimi burada paylaşıyorum.

Özellikle teknolojinin insanların ve toplumların yaşam, düşünce ve iş yapış biçimi üzerindeki etkisini incelemek ilgi alanım.

1986 Bursa doğumluyum. Bursa Anadolu Lisesi, İstanbul ticaret Üniversitesi İşletme Bölümü ve Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Yüksek Lisans Bölümünü tamamladım. 2012 yılında yayınladığım tezin içindeki pek çok önerme çoktan hayata geçti.

2006 yılında ilk stajım ile birlikte başladığım iş hayatında 9 farklı sektörde masanın farklı tarafındaki yer alarak tecrübe edindim. Diğer yandan bir girişimci olarak da çok fazla başarısızlık hikayesi yaşamanın haklı gururunu yaşıyorum. Şuan 16 farklı sektörde faaliyet gösteren firmalara pazarlama ve dijital dönüşüm stratejileri danışmanlığı hizmeti veriyorum. Eğer size faydalı olabileceğimi düşünürseniz lütfen iletişime geçin.

Dönüşüm Yolculuğu…

Öğrencilik yıllarımda pazarlama ve dijital kavramları birbirinden ayrı dünyalardaydı. Her iki alana da ilgi duyduğum için hem okuduğum işletme bölümünde öğrendiklerimin yansımalarını görmek hem de merak ettiğim dijital dünyadan kopmamak adına aylık iş dünyası, pazarlama, yönetim, dijital ve bilgisayar kavramları üzerine çıkmış dergileri baştan sona

1

Verimli Çalışmak İçin Hayat Kurtaran Uygulamalar

Hayatımıza kattıklarının yanında götürdüklerinin de Su götürmez bir gerçek olduğunu anladığımız son dönemde anladığımız cep telefonları, tabletler ile de verimli çalışmanın yolları var. Her ne kadar ilk elimize aldığımızda Instagram'da son hikâyelerde neler yaşanmış, Twitter'da hangi polemikler dönmüş, kendi başına özel sosyal ağ olan Whatsapp'ın

1