Yeni medya, dijital dönüşüm, tasarım odaklı düşünme, pazarlama, psikoloji üzerine bolca okuyup faydalı olduğunu düşündüğüm kaynakları ve düşüncelerimi burada paylaşıyorum.

Özellikle teknolojinin insanların ve toplumların yaşam, düşünce ve iş yapış biçimi üzerindeki etkisini incelemek ilgi alanım.

1986 Bursa doğumluyum. Bursa Anadolu Lisesi, İstanbul ticaret Üniversitesi İşletme Bölümü ve Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Yüksek Lisans Bölümünü tamamladım. 2012 yılında yayınladığım tezin içindeki pek çok önerme çoktan hayata geçti.

2006 yılında ilk stajım ile birlikte başladığım iş hayatında 9 farklı sektörde masanın farklı tarafındaki yer alarak tecrübe edindim. Diğer yandan bir girişimci olarak da çok fazla başarısızlık hikayesi yaşamanın haklı gururunu yaşıyorum. Şuan 16 farklı sektörde faaliyet gösteren firmalara pazarlama ve dijital dönüşüm stratejileri danışmanlığı hizmeti veriyorum. Eğer size faydalı olabileceğimi düşünürseniz lütfen iletişime geçin.

Bu Hafta Okuduklarımdan Aklımda Kalanlar 3 – İşimizin Geleceği, Bahis Ekonomisi, Bilgisayar-insan Arayüzleri ve İçinde Olduğumuz Döngüler

Yeni başladığım yazı serisinin 3., yılın ise 30. Haftasını geride bıraktığımız şu günlerde nereye baksak küresel felaketler, insan türünün verdiği zararlar sıcak bunaltıcı günlerde (eyyamı buhur) daha da çekilmez hale getiriyor. Ben de bu hafta okuyabildiğim kaynaklardan gözüme çarpanları sizlerle paylaşacağım. Günümüzde en büyük problem bilgi

0