Yeni medya, dijital dönüşüm, tasarım odaklı düşünme, pazarlama, psikoloji üzerine bolca okuyup faydalı olduğunu düşündüğüm kaynakları ve düşüncelerimi burada paylaşıyorum.

Özellikle teknolojinin insanların ve toplumların yaşam, düşünce ve iş yapış biçimi üzerindeki etkisini incelemek ilgi alanım.

1986 Bursa doğumluyum. Bursa Anadolu Lisesi, İstanbul ticaret Üniversitesi İşletme Bölümü ve Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Yüksek Lisans Bölümünü tamamladım. 2012 yılında yayınladığım tezin içindeki pek çok önerme çoktan hayata geçti.

2006 yılında ilk stajım ile birlikte başladığım iş hayatında 9 farklı sektörde masanın farklı tarafındaki yer alarak tecrübe edindim. Diğer yandan bir girişimci olarak da çok fazla başarısızlık hikayesi yaşamanın haklı gururunu yaşıyorum. Şuan 16 farklı sektörde faaliyet gösteren firmalara pazarlama ve dijital dönüşüm stratejileri danışmanlığı hizmeti veriyorum. Eğer size faydalı olabileceğimi düşünürseniz lütfen iletişime geçin.

Private Shopping and Daily Deal Dünya ve Türkiye Pazarı

•Öncelik Private Shopping sektörünün doğuşu ve dünyada gelişimi incelendi. Sonra Türkiye‟de belli başlı private shopping siteleri hakkında bilgiler verildi. •Kurucularının verdikleri röportajlardan sektöre yönelik istatistik ve öngörülere yer verildi. Farklılaşma bölümünde gelecekte beklenen değişime yönelik öngörüler sunuldu. •Fırsat siteleri bölümünde öncelikle Avrupa ve ABD pazarına yönelik rakamlar verildi. •Tüketicilere yönelik yapılan araştırma sonuçları paylaşıldı. Sektör oyuncuları ve liderler incelendi. Kurucuların müşterilerine ne sunmak istedikleri verdikleri röportajlardan alındı. •Sektörden farklılaşmış örnekler ve neler yapılabilir hakkında öngörüler sunuldu.

Kamil Mehmet ÖZKAN

◾️Digital Coach™️, New Media, Advisor, Speaker, Writer, Digital, Mobile, New World, New Customer, Istanbul, Gourmet Foods, Travel, Blogging

No Comments

Post a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.