Yeni medya, dijital dönüşüm, tasarım odaklı düşünme, pazarlama, psikoloji üzerine bolca okuyup faydalı olduğunu düşündüğüm kaynakları ve düşüncelerimi burada paylaşıyorum.

Özellikle teknolojinin insanların ve toplumların yaşam, düşünce ve iş yapış biçimi üzerindeki etkisini incelemek ilgi alanım.

1986 Bursa doğumluyum. Bursa Anadolu Lisesi, İstanbul ticaret Üniversitesi İşletme Bölümü ve Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Yüksek Lisans Bölümünü tamamladım. 2012 yılında yayınladığım tezin içindeki pek çok önerme çoktan hayata geçti.

2006 yılında ilk stajım ile birlikte başladığım iş hayatında 9 farklı sektörde masanın farklı tarafındaki yer alarak tecrübe edindim. Diğer yandan bir girişimci olarak da çok fazla başarısızlık hikayesi yaşamanın haklı gururunu yaşıyorum. Şuan 16 farklı sektörde faaliyet gösteren firmalara pazarlama ve dijital dönüşüm stratejileri danışmanlığı hizmeti veriyorum. Eğer size faydalı olabileceğimi düşünürseniz lütfen iletişime geçin.

Yeni Medya Merkezi 2. Sezon

Yeni Medya Merkezi’ni Selim Çavuş’la birlikte dijital arşivlere not düşmek ve yeni medya alanında nereye doğru gittiğimizle ilgili konular konuşmak üzere başlamıştık.

İlk sezon’da Yeni Medya Nedir? Yeni Medya ile hayatımıza neler katıyor, neleri dönüştüyor değerli konuklarla konuştuk. 5 program sonrasında ara vermiştik. Yeni sezona bu akşam yaptığımız programla başladık. Bu programda Selim benim konuğum oldu ben Selim’in. Türkiye’nin büyük problemi olan okuma alışkanlığı konusunda yıllardır istikrarlı şekilde sürdürdüğü projelerden bahsetti. Ben yayıncılık alanında neler gelişiyor biz neler yapıyoruz ondan bahsettim. Keyifli bir sohbet oldu.

Yeni dönemde Yeni Medya Merkezi’inde bizimle birlikte heyecanla projeler üretecek, sosyal medya alanında ve web sitesi içeriği kurgusunda yardımcı olabilecek arkadaşlara yönelik iletişime geçmeleri için çağrıda bulunduk.

Yine 13 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30 – 20:30 arasında Cevahir AVM önünde bulunan Starbucks’ta Yeni Medya alanında ilgili arkadaşlarla oturup sohbet edeceğiz.

Kısaca Yeni MEdya 2. sezon hızlı açılıyor. Yeni dönemde Türkiye’nin de global anlamda projeler ve fikirler çıkarabilmesi için eğitim ve danışmanlık alanında elimizden geldiği kadar katkı sağlamaya çalışacağız. Bizimle bu yolda yürümek isteyenler diledikleri dijital mecradan iletişime geçebilirler.

Kamil Mehmet ÖZKAN

Kamil Mehmet ÖZKAN

◾️Digital Coach™️, New Media, Advisor, Speaker, Writer, Digital, Mobile, New World, New Customer, Istanbul, Gourmet Foods, Travel, Blogging

No Comments

Post a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.